www.jdemenaryby.cz

Chaty a chalupy - rybaření i dovolená

Partnerem webu www.jdemenaryby.cz je i společnost DDS TOUR s.r.o., která poskytuje ubytování na chatách a chalupách v České Republice a na Slovensku.

V široké nabídce chat a chalup jsou k dispozici také objekty vhodné k dovolené spojené s rybařením.

Ukázka chat a chalup s možností rybaření

Ubytování Jizerské hory Chalupa - Rejdice

Chalupa Jizerské hory v obci Rejdice nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chalupa - Rejdice na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Beskydy Chata - Malenovice

Chata Beskydy v obci Malenovice nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chata - Malenovice na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Jizerské hory Chalupa - Smržovka

Chalupa Jizerské hory v obci Smržovka nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 13. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chalupa - Smržovka na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Jeseníky Chalupa - Hynčice

Chalupa Jeseníky v obci Hynčice nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chalupa - Hynčice na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Šumava Chalupa - Hamry na Šumavě

Chalupa Šumava v obci Hamry na Šumavě nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 15. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chalupa - Hamry na Šumavě na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Orlické hory Chata - Orlické Záhoří

Chata Orlické hory v obci Orlické Záhoří nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chata - Orlické Záhoří na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Orlické hory Chalupa - Mladkov

Chalupa Orlické hory v obci Mladkov nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 21. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chalupa - Mladkov na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Beskydy Chata - Dolní Bečva

Chata Beskydy v obci Dolní Bečva nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chata - Dolní Bečva na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Vysočina Chalupa - Běleč

Chalupa Vysočina v obci Běleč nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 20. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chalupa - Běleč na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Využít můžete i další ubytovací zařízení, které jsou k dispozici v naprosté většině známých rekreačních center. Jako příklad uvádíme nejzajímavější oblasti z katalogu společnosti.

Nabídka z katalogu – chaty, chalupy DDS TOUR

Jak plyne ze sloganu společnosti „Žádný stres – Dovolená s DDS“ v nabídce jsou především rekreační zařízení, které mají vlastní uzamykatelný vchod, čímž je zaručen klidný pobyt na vaší dovolené.

Článek Chaty a chalupy - rybaření i dovolená zařazen do rubriky Třeboňsko .

Vložit komentář nebo poptávku po ubytování na chatě s rybařením

 

Rybaření na rybnících

Specifikem Třeboňska je možnost rybaření na rybnících Rybářství Třeboň a.s.

Ukázky z fotoblogu

Kaprařina na třeboňských rybnících.

Rybářské závody na Rybníce Svět

Štika

Kpaři při výlovu rybníka Svět.

Náš tip

Penzion Třeboň partner pro ubytování v Třeboni.


Dovolená s rybařením na chatách a chalupách od DDS TOUR.


Rybaření a rybářské potřeby v regionálním katalogu služeb a subjektů Třeboň INFO.CZ.

Hlavní menu

Třeboňsko

Grilování kapra

Kapří maso se výborně hodí i ke grilování. Inspirujte se recepty na grilování kapra.

Ryby na Třeboňsku

Nejčastějším úlovkem rybářů je Třeboňský kapr. K dalším loveným rybám patří štika, sumec, candát, lín, amur.

Ubytování na Třeboňsku

Hledáte ubytování pro Vaší rybářskou dovolenou na Třeboňsku? Využijte služeb turistického portálu Třeboňsko.cz.