www.jdemenaryby.cz

Chaty a chalupy - rybaření i dovolená

Partnerem webu www.jdemenaryby.cz je i společnost DDS TOUR s.r.o., která poskytuje ubytování na chatách a chalupách v České Republice a na Slovensku.

V široké nabídce chat a chalup jsou k dispozici také objekty vhodné k dovolené spojené s rybařením.

Ukázka chat a chalup s možností rybaření

Ubytování Břeclavsko a Pálava Chalupa - Vrbice

Chalupa Břeclavsko a Pálava v obci Vrbice nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chalupa - Vrbice na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Jizerské hory Chalupa - Smržovka

Chalupa Jizerské hory v obci Smržovka nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 13. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chalupa - Smržovka na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Břeclavsko a Pálava Chata - Hustopeče

Chata Břeclavsko a Pálava v obci Hustopeče nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chata - Hustopeče na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Český ráj Chata - Hubojedy

Chata Český ráj v obci Hubojedy nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chata - Hubojedy na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Plzeňsko (Hracholuská přehrada) Chalupa - Soběkury

Chalupa Plzeňsko (Hracholuská přehrada) v obci Soběkury nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 3. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chalupa - Soběkury na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování okolí Písku Chata - Dubí Hora

Chata okolí Písku v obci Dubí Hora nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chata - Dubí Hora na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Jeseníky Chalupa - Pitárné

Chalupa Jeseníky v obci Pitárné nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 21. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chalupa - Pitárné na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Šumava Chalupa - Lazny

Chalupa Šumava v obci Lazny nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chalupa - Lazny na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Ubytování Orlické hory Chata - Nekoř - přehrada Pastviny

Chata Orlické hory v obci Nekoř - přehrada Pastviny nabízí ubytování pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost rezervace týdenního pobytu v blízkosti rybářských revírů a podrobný popis včetně cen najdete v detailu objektu Chata - Nekoř - přehrada Pastviny na internetových stránkách společnosti DDS TOUR.

Využít můžete i další ubytovací zařízení, které jsou k dispozici v naprosté většině známých rekreačních center. Jako příklad uvádíme nejzajímavější oblasti z katalogu společnosti.

Nabídka z katalogu – chaty, chalupy DDS TOUR

Jak plyne ze sloganu společnosti „Žádný stres – Dovolená s DDS“ v nabídce jsou především rekreační zařízení, které mají vlastní uzamykatelný vchod, čímž je zaručen klidný pobyt na vaší dovolené.

Článek Chaty a chalupy - rybaření i dovolená zařazen do rubriky Třeboňsko .

Vložit komentář nebo poptávku po ubytování na chatě s rybařením

 

Rybaření na rybnících

Specifikem Třeboňska je možnost rybaření na rybnících Rybářství Třeboň a.s.

Ukázky z fotoblogu

Kaprařina na třeboňských rybnících.

Rybářské závody na Rybníce Svět

Kpaři při výlovu rybníka Svět.

Štika

Náš tip

Penzion Třeboň partner pro ubytování v Třeboni.


Dovolená s rybařením na chatách a chalupách od DDS TOUR.


Rybaření a rybářské potřeby v regionálním katalogu služeb a subjektů Třeboň INFO.CZ.

Hlavní menu

Třeboňsko

Grilování kapra

Kapří maso se výborně hodí i ke grilování. Inspirujte se recepty na grilování kapra.

Ryby na Třeboňsku

Nejčastějším úlovkem rybářů je Třeboňský kapr. K dalším loveným rybám patří štika, sumec, candát, lín, amur.

Ubytování na Třeboňsku

Hledáte ubytování pro Vaší rybářskou dovolenou na Třeboňsku? Využijte služeb turistického portálu Třeboňsko.cz.